Nové www

Nové www

Po kliknutí budete přesměrování na naše nové stránky hudbavavra.cz

Vivasong Víti Vávry... ✔živá hudba... ✔Umělecká agentura...

Svatba ✔ oslava ✔ ples ✔ zábava ✔ V.I.P. akce ✔ dětský den ✔ masopust ✔ máje a jiné společenské události... Mobilní pódium ✔ světla ✔ zvuk ✔ karaoke ✔ stánky - tradiční řemesla ✔ atrakce a program pro děti

Vivasong 2015.jpg
Pódium.jpg
Program.jpg
Děti.jpg
Dravci.jpg
Rodeo býk.jpg
Party stany.jpg
Žonglování.jpg
Skákací hrady.jpg
Soutěže.jpg
Kovář.jpg
Revival.jpg
Pohádky 2.jpg
Logo KDD.cz jpg final - zmenšené 400x400.jpg
Logo KDD.cz jpg final - zmenšené 400x400.jpg
Kuchaři do domu.cz jsou kuchaři a cateringové firmy z celé ČR na Vaše akce – rodinné i firemní. V seznamu www.Kucharidodomu.cz si vyberete a objednáte z více než 100 osobních kuchařů nebo catering po celé České republice na Vaši oslavu. Kuchaři do domu připraví akci na klíč. Přijedou za Vámi kamkoliv. Zajistí veškerý inventář, grily, obsluhu,pomocné kuchaře, slavnostní výzdobu stolu, květinovou výzdobu, párty stany, doporučí vhodné nápoje jako víno nebo pivo k pokrmům.
1-4601550, banket, foto-ebromm.jpg
1-19426309, menu, pokrmy, kolik to stojí,foto-Natalyka.jpg
Na jakých akcích kuchaři do domu vaří? Kuchaři do domu připraví svatbu, narozeniny, oslavu jubilea, párty s přáteli, garden párty, loučení se svobodou, promoce, narození dítěte, zábavný kurz vaření, dětskou párty.Kuchaři do domu nejsou pouze do domu, ale k objednání po celé ČR na firemní akce, firemní večírky, rauty, teambuilding nebo společenské události, festivaly, propagační akce.
Dárkový poukaz - Gurmánské zážitky s osob. kuchařem.jpg
Osobní kuchaři nejraději vaří čerstvé delikatesy české nebo světové kuchyně přímo u Vás. Milujete francouzskou nebo italskou kuchyni? Na webu si vyberete svou oblíbenou kuchyni z 25 světových kuchyní a mistra kuchaře, který ji připraví. Na portálu si můžete sami vybrat kuchaře podle odbornosti - renomované a známé VIP kuchaře nebo profesionální kuchaře, kuchaře –cizince, odborníky zdravé výživy neboakreditované lektory vaření. Doporučíme Vám ověřeného renomovaného mistra kuchaře s nejlepšími referencemi zákazníků, přesně podle Vašich požadavků.
Náhled na portál KDD, dárk. poukazy.png
Na webu KUCHAŘI DO DOMU si vyberete kuchaře na svatbu, kuchaře-svatebního specialistu, který připraví svatební hostinu nebo svatební raut podle vašeho přání. Sestaví svatební menu tradiční nebo delikatesy moderní gastronomie. Ohromíte Vaše hosty. Doporučí Vám nápoje a dokonce doporučí atraktivní místo pro vaši svatbu. Pořádáte oslavu životního jubilea? Objednejte si kuchaře na rodinnou oslavu. Profesionální kuchař přijede na Vaši zahradu, chatu, pronajatou, jachtu, chatu nebo pronajatých prostor. Kompletně se o Vás a Vaše hosty postará.
Logo KDD.cz jpg final - zmenšené 400x400.jpg
Logo KDD.cz jpg final - zmenšené 400x400.jpg
Pořádáte firemní večírek, firemní párty, propagační akci nebo teambuilding? Pronajměte si kuchaře na firemní akci. Renomovaný do domu přijede do zázemí vaší firmy, klubu nebo společnosti, zasedací místnosti nebo pronajatých prostor. Velmi oblíbený je zábavný kulinářský teambuilding pro manažery a zážitková gastronomie. Kuchaři do domu uskutečníme firemní akci od A – Z po gastronomické stránce.

Co si všechno můžete objednat v seznamu Kuchaři do domu.cz? Oslavu na klíč, čerstvé vaření u Vás, kompletní catering, kurzy a lekce vaření u Vás
nebo ve studiu, kulinářskou show, gastro poradenství restauracím, focení receptů, kuchaře na cestách, zážitkovou gastronomii, 25 světových kuchyní.

Poskytujeme Dárkové poukazy – Gurmánské zážitky s osobním kuchařem nebo Lekce vaření s osobním kuchařem či Romantickou večeři. Svého osobního kuchaře si můžete sami vybrat. Poradíme Vám s výběrem nejvhodnějšího profesionála.

Web: www.kucharidodomu.cz, informace: I. Bachtíková, email: scanactplus@seznam.cz, tel.: +420777136103.
1.jpg
Vivasong - logo.jpg
Naší společnost doporučuje i Bedřich Seifert - živnostník roku 2015 ČR - 2.místo - Broušení skla, malo a velkoobchod prodej strojů a brusiv - Prácheň 151 / Kamenický Šenov 471 14 - mob. 606474053 mail:instaltop@centrum.cz
Naší společnost doporučuje i Bedřich Seifert - živnostník roku 2015 ČR - 2.místo - Broušení skla, malo a velkoobchod prodej strojů a brusiv - Prácheň 151 / Kamenický Šenov 471 14 - mob. 606474053 mail:instaltop@centrum.cz
vivasong 17 let.jpg
skenování0001.jpg
skenování0002.jpg

Vivasong Víti Vávry

vivasong@seznam.cz

736 276 083 - Vít Vávra

734 496 933 - M. Vávrová

Vávra Vít - idatabaze.czHudební skupiny, orchestry, tělesa - idatabaze.cz
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one